MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Skrivbordsstol 9223284
*
nr 922 3284
Skrivbordsstol
ek, tidigt 1900-tal
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 3 november 2014
kl 21:00:43
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
30/10 14:08:07
1
100 kr
3/11 20:22:35
2
150 kr
3/11 20:45:27
1
200 kr
3/11 20:48:49
2
250 kr
3/11 20:50:11
3
300 kr
3/11 20:52:43
2
350 kr
3/11 20:53:41
3
400 kr
3/11 20:55:43
4
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar kontorsstol sekelskifte skrivbordsstol stol stolar tidigt 1900-tal
-
6028 Barstolar
8 st, "norma", Design: Altherr, Molina & Lievore f..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:14
-
5062 Bellmanstol
omkring 1800, Signerad NAS
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 18:54
-
5147 Clubfåtöljer
Chesterfield modell, klädd i brunt skinn. Bredd: 9..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:10
-
5394 Emmafåtöljer
ett par, 1890-tal
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:15
-
6171 Fåtölj
+ fotpall, BD-möbler, läder, fällbar
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 19:03
-
6172 Fåtölj
+ fotpall, BD-möbler, läder, fällbar
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 19:21
*
Skrivbordsstol
nr 922 3284
Skrivbordsstol
ek, tidigt 1900-tal
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 3 november 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
30/10 14:08:07 | 1 | 100 kr |
3/11 20:22:35 | 2 | 150 kr |
3/11 20:45:27 | 1 | 200 kr |
3/11 20:48:49 | 2 | 250 kr |
3/11 20:50:11 | 3 | 300 kr |
3/11 20:52:43 | 2 | 350 kr |
3/11 20:53:41 | 3 | 400 kr |
3/11 20:55:43 | 4 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar kontorsstol sekelskifte skrivbordsstol stol stolar tidigt 1900-tal
-
6028 Barstolar
8 st, "norma", Design: Altherr, Molina & Lievore f..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:14 -
5062 Bellmanstol
omkring 1800, Signerad NAS
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 18:54 -
5147 Clubfåtöljer
Chesterfield modell, klädd i brunt skinn. Bredd: 9..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:10
-
5394 Emmafåtöljer
ett par, 1890-tal
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:15 -
6171 Fåtölj
+ fotpall, BD-möbler, läder, fällbar
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 19:03 -
6172 Fåtölj
+ fotpall, BD-möbler, läder, fällbar
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 19:21